Перейти до основного вмісту
# Еко-акція
#День зустрічі птахів

Активно! Креативно! Злагоджено!
    Із  задоволенням підтримали еко-акцію Чернігівського професійного ліцею, розвісили шпаківні в Мар’їному гаю та навколо території школи (учні 9-А кл., вч.трудового навчання Кирієнко М.В.)
    До Дня зустрічі птахів учні 1-11 класів активно долучились:
- до виставки малюнків відповідної тематики (1-А кл., кл. керівник Гой А.Г.; 1-В кл., кл. кер. Доман С.М.; 2-А кл., кл. кер. Романова М.Я.; 3-В кл., Ференц Н.М., 3-Б кл., кл. керівник Симоненко Р.І.,3-Г кл., кл. кер. Гомоля Т.М.);
- до конструювання птахів з LEGO (1-А кл., кл. керівник Гой А.Г.);
- взяли участь у вікторині «Впізнай птаха» з використанням цеглинок LEGO (1-А кл., кл. керівник Гой А.Г.);
- взяли участь у майстер- класі «Пташенька маленька» ( вихователь ГПД Носко А.В.);
- взяли участь у літературній композиції про перелітних птахів (3-В кл., кл. керівник Симоненко Р.І.);
- до конкурсу  казок про птахів (5 класи, уч. Любченко Н. Б.);
- до створення флаєрів «Збережемо птахів разом!» (6 класи, уч. Никипорець Д. В.);
- до літературного дослідження «Птахи – герої літературних творів» (7 кл., уч. Савчук З. О.);
- до написання творчих робіт — есе «Людина нібито не літає, а крила має…» (уч. української мови та літератури Трофименко О. Ф.);
- до  перевтілення в образи птахів, занесених до Червоної книги, що виголошуввали свої звернення до людей у формі монологів (8 клас, уч. Никипорець Д. В);
- до виготовлення навчально-пропагандистських буклетів, презентацій  (9 клас, уч. Барсукова Л.А., Тарасенко О.М.);
    Для учнів 6-9 класів вчителем біології Барсуковою Л.А. проведена низка еколого-натуралістичних заходів пов’язаних з природоохоронною діяльністю стосовно орнітофауни нашої місцевості:
- вивчені групи зимуючих і мігруючих птахів, міграційні маршрути, час прильоту, особливості живлення і поведінки птахів. Розглянута роль птахів для народної творчості, мистецтва, поезії (7 клас);
- розроблені дидактичні інтерактивні ігри з даної тематики;
- учні 8,9-х класів взяли участь у виготовленні інформаційних бюлетенів стосовно правил природоохоронної роботи по привабленню птахів, створенню штучних гніздівель, шпаківень, синичників, по екологічній ролі птахів в екосистемах.

 
 
  
 
 
  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

       Группа вчителів СЗОШ№ 2 (вч. біології Барсукова Л.А., вч. географії Черевко А.В.) на чолі з директором  Горнюк Н.М. брали участь у тренінгу «Життя у стилі «нуль відходів» в рамках проекту «Supersorters» , що реалізується за ініціативою ГО "Еко Місто" та підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.       Актуальність проблеми накопичення твердих відходів та необхідності їх переробки просто вражає!!! Ми не можемо залишатись байдужими і хочемо внести свій вклад у захист планети від накопичення твердих відходів!!! Тому в нашій  школі з 1 вересня 2020 року запрацює ОСВІТНЯ СТАНЦІЯ СОРТУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ!!!       Ми будемо вчитися «жити в стилі «нуль відходів» збираючи вторсировину для переробки!!!      Думай глобально, дій локально!           
 Зимовий час справжнє випробування для птахів. Учнівський колектив СЗОШ №2 9В та 1Б класів в  межах природоохоронної акції «Підгодуємо птахів взимку» організували підгодівлю зимових  птахів. Під керівництвом вчителів біології Барсукової Л.А. та Черевко А.В. були заготовлені корми,  розташовані годівнички, розроблений план спостереження за птахами, їх поведінкою в зимовий  період.        Відеоматеріал акції "Підгодуємо птахів взимку!" , підготовлений учнями 2-В класу під керівництвом класного керівника Копиці О.В. з майстер-класом виготовлення корму для птахів від учениць 6-В та 2-В класу ( Лучки Анни та Лучки Поліни)
День зустрічі птахів! СЗОШ№2 Відеорепортаж   від учениці 11 класу Ющенко А. Роки дитинства — це насамперед виховання серця. В.О. Сухомлинський Піклуймося про природу щодня!